GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

iGO PC 2006 Navi Softver + Maps....????

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mrburns
3 satelita

Pridružio: 11 Mar 2008

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2008 12:14 am    Naslov: iGO PC 2006 Navi Softver + Maps....???? Odgovoriti sa citatom

Nasao sam na jednom stranom sajtu komplet instalaciju iGO PC 2006 Navi Softver + Maps, sa svim mapama evrope.....Do je bilo u odelju za Pocket i Palm uredjaje, ovaj program moze da se pokrene na kompu i sve extra radi ali ne moze da se pokrene na poketu da li neko zna kako se ovo instalira na poket..
I posto sam nov ne znam da li je dozvoljeno postavljanje linkova ali ako nije molio bih nekoga ko ima verziju za poket da mi posalje na PP...Hvala svima.....pozzz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zilijen
3 satelita

Pridružio: 02 Jan 2008

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2008 12:02 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa kada trazis po netu, trazi iGo PPC a ne PC. Inace instalira se bez problema jedino sto mi pravi problem malo memorije na iPAQ1950 pa kada radi rekalkulacije rute pukne program pa mora da se restartuje sto je zamarajuce. Sada sam uspeo da instaliram Garmina pa cu da vidim sutra kako radi
Zika
Nazad na vrh
mrburns
3 satelita

Pridružio: 11 Mar 2008

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2008 1:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja imam iPaq 3970, 2002windows, pa mi igo ne moze.A za garmin mape srbije jer mora njihov gps prijemnik ili moze neki drugi...???
Nazad na vrh
gorandz
3 satelita

Pridružio: 09 Mar 2007

PorukaPoslao: Sub Apr 12, 2008 12:29 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Moze bilo koji ne mora garminov
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu