GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

prestigio geovision 350

Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
AleksandarO
3 satelita

Pridružio: 14 Avg 2016

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 10:50 pm    Naslov: prestigio geovision 350 Odgovoriti sa citatom

imam ovu navigaciju. kad se upali zaglavi na loading map ostane jos jedan onaj kruzic do kraja i tu zakuca.ima li neke pomoci
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 10:38 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li je zabagovala sama od sebe ili si nešto experimentisao?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
AleksandarO
3 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 11:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ma to je nova navigacija uzeta .koristena par puta .skoro nadjena u fioci pa reko da je probam i nece zakuca na zadnjem kruzicu loading i posle se ugasi.
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

Pridružio: 18 Okt 2013

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 5:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vidi, za tu navigaciju ide autopunjac 2A 5VDC sa tankim okruglim dzekom, vrlo specificnim radi ovih njegovih gabarita,i stekas ga sa strane, dakle, ne napaja se sa tog mini USB ulaza, koji je predvidjen samo za komunikaciju.....Verovatno se i baterija ispraznila od dugog stajanja, pa predpostavljam da je tu mozda problem sa te strane, sto ti se gasi....
Ako je ovo sve u redu sa napajanjem, odnosno je probano sa odgovarajucim auto adapterom, ili kucnim punjacem na 220VAC, sa kojim je i baterija eventualno dopunjena, onda je definitivno ZABAGOVALA, i pomaze samo flesanje, i nista drugo, jer nemozes je takvu povezati sa racunarom preko Micro sync, kako bi dosao do foldera Flash Storage, na njenoj internoj memoriji, na kojoj je i navigacioni softver, i sve ostalo, jer joj je ova interna, koliko se secam 4 GB, i tu je sve smesteno, tako da joj je SD kartica i nepotrebna sto se tice samog rutiranja, iako ima i slot i za nju.....
Dakle, pomaze samo Flesanje, a i to nije neka nemoguca misija, moze se to uspesno odraditi…
Toliko od mene, ako je bilo sta od pomoci...
Nazad na vrh
AleksandarO
3 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 6:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

imam ja ceo paket Very Happy i auto punjac i drzac i kucni punjac i usb i onu antenu sto se zakaci nazad.bila je prazna baterija jer je stajala u kutiji u fiocu duze vreme .napunio sam je preko punjaca ovo kucnog sto je dosao u kutiji sa navigacijom.i kad se upali zakuca tj ostane jos jedan kruzic do kraja na loading

Ako neko zna kako se to flesuje i sta treba i ima volje da pomogne tu sam Smile
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 6:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Treba imati na umu, da se flesanjem nepovratno brise sve postjece na internoj memoriji uredjaja, tako da se dobije potpuno novo okruzenje...Ovo se iskljucivo radi na sopstvenu odgovornost, jer se moze desiti da od uredjaja se napravi takozvana CIGLA, odnosno neupotrebljiv vise uredjaj, ako bi sa flesanjem poslo nesto po zlu-nebi se odradilo kako treba...
Dakle, treba najpre na netu pronaci-skinuti flesku iskljucivo za taj model gps-a, posle to se raspakuje na SD karticu, resetovanjem uredjaja se pokrene flesanje, saceka se par minuta do kraja da to odradi, i tad imamo podizanje gps-a do onog glavnog menija...
Sad, posto je vec samim flesanjem obrisan i ranije postojeci SW-(navigacioni softver), sa svim svojim sadrzajem, posto je i on takodje na internoj memoriji uredjaja, potrebno je sad opet sa neta skinuti i neki takozvani narodni-besplatni SW, (iGO8, Primo 1.1 isl.), posle skinuti isto i narodne-besplatne mape, poi. itd..koje kasnije ubacimo u ovaj sw, te time onda zaokruzujemo nekako ovu celinu, cime bi ona mogla poceti da se uspesno koristi svojoj nameni...Ovo bi nekako bilo kao neki teoretski deo sta sve treba odraditi...
Sad, ako se ima volje-entuziazma sve ovo da se trazi-skida po netu, moze se pokusati, ili mozda da se odnese u neki obliznji servis i slicno...Sad kako god
Nazad na vrh
AleksandarO
3 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 7:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ma sve je to meni jasno Smile nego trazim neki tutorial kako se to radi.gledao sam na nekom ruskom forumu ali nigde nema nikakav link da se skine nista objasnjeno.
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 7:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pokusaj na guglu naci-skinuti PGV350.rar
Nazad na vrh
AleksandarO
3 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 7:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ok, nasao sam nesto ima ovako
Igo.bin
xip.bin
BootImg.cfg
EBOOT.bin

File size: 16.48 MB
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 7:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

To je to, imas i objasnjenje u vordu kako se to radi tu u tom raru gde su ti i ti fajlovi pa predhodno procitaj to obavezno, i vidi po fotki jeli ti to taj gps, i sretna radnja.....
Nazad na vrh
AleksandarO
3 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 7:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

aha , znaci to je taj "fles" i posle toga se ubacuju mape ili kako?
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 7:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tako nekako, tako nekako.......Vec sam ti gore napisao, sta to moras naci jos na netu pa kompletirati....Vidi najpre kako ce proci sa ovim, ali najpre dobro to ptrocitaj sta pise u tom wordu u tom zipu...
Nazad na vrh
AleksandarO
3 satelita

PorukaPoslao: Sub Jan 28, 2017 9:57 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

dosao sam skoro do kraja pomogaj brate Very Happy upalila se sa opet sad ostaje jos ovo

14th You may now connect the GPS with your computer via ActiveSync
15th Create a file autorun.inf edit it and put online navigation = \ windows \ explorer.exe into it
16th Copy the file autorun.inf flash_storage into a folder in your GPS
17th Restart the GPS using the button on the back
18th The Prestigio Should now boot into Windows CE 4.2.

ja ga prikacim na usb i cuje se onaj zvuk ali ne izbacuje nista . jel treba neki poseban program ili sta sta je ovaj Active Sync
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

PorukaPoslao: Ned Jan 29, 2017 9:53 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Predpostavljam da si to sve dobro odradio i da se sad normalno podigne i dodje do tog glavnog menija….
Sad ti najpre treba da sa neta skines Microsoft ActiveSync, neka bude naprimer ver. 4.5.0, i instaliraj to sad na svoj LapTop-Komp…
Sad kad prikacis GPS na usb i povezes sa kompom, podicice ti se taj Mic Sync, i preko njega se onda ulazi u internu gps-a, i sad imas mogucnost komunikacije….
Kad ovo odradis, i mognes da pristupis ovoj internoj, pusticu ti onda na PP, sta sad jos treba, a u medjuvremenu potrazi na netu da skines neki narodni iGO8, ili jos bolji ti je Primo 1.1 i za rezoluciju 320x240, mada su oni inace vec za te rez…
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2017 3:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

AleksandarO ::
ok, nasao sam nesto ima ovako
Igo.bin
xip.bin
BootImg.cfg
EBOOT.bin

File size: 16.48 MB

Ajde Notepad-om otvori BootImg.cfg i copy/paste šta piše u njemu, baš me interesuje a možeš i kompletno uputstvo

Hvala
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu