GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

NUVI 2455

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
gigidel
9 satelita

Pridružio: 16 Sep 2008

PorukaPoslao: Sub Feb 20, 2016 9:41 pm    Naslov: NUVI 2455 Odgovoriti sa citatom

Pozzzzz drugari, komsija uzeo ovaj model koji inace ima tako glup search kada hoces da trazis drzavu, grad ili ulicu, katastrofa po meni, problem koji se javlja je da npr gradovi koji imaju u nazivu / ili (), recimo Steinebach/Sieg, nema sanse da pronadje bilo kakvu ulicu, recimo Bad Marienberg (Westerwald) samo vrti pescanik i to je to, jel ima mozda neko resenje za ovaj problem ili kako sam ja uspeo da nadjem ulicu Bergstrasse u Steinebach/Sieg, tako sto sam mu dodao precicu gradovi i onda tu nasao Steinebach/Sieg i preko mape trazio ulicu, jedino tako sam uspeo Shocked
Onda sam mu ubacio najnovije mape 2016.20NT probao sam i 2016.30NTU i odradio update softvera preko Garmin expresa, ali opet isto Shocked
Onda sam probao te mape u drugi Nuvi 1340 koji ima normalan search, tamo sve OK radi
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kreculj
7 satelita

Pridružio: 12 Maj 2008

PorukaPoslao: Čet Mar 10, 2016 10:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Probaj da postaviš tastaturu na NEMAČKI (ako ti je lokalizacija na Nemačkom) meni nije 2555 hteo da traži sve dok nisam postavio tastaturu na HRVATSKI (jer mi lokalizacija bila na Hrvatskom), da li je do toga ili šta već, ja namestio čoveku on srećan Smile
Probaj ne košta ništa.
gigidel
9 satelita

PorukaPoslao: Pet Mar 11, 2016 1:09 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

probao sam i to, opet nece, nesto sa softverom nije uredu, imam ubacene i SID fajlove, ali nece Rolling Eyes
Nazad na vrh
gigidel
9 satelita

PorukaPoslao: Pon Apr 04, 2016 12:58 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

problem resen, tako sto sam uradio hard reset i prilikom odabira select locale stavio Republika Srbija, a ja sam uvek stavljao American English Laughing
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu