GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

SCG Route

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  

Da li preći na drugu platformu?
Da
37%
 37%  [ 3 ]
Ne
25%
 25%  [ 2 ]
Čekati šta će biti
37%
 37%  [ 3 ]
Ukupno Glasova : 8

Autor Poruka
Doktor
Moderator

Pridružio: 09 Jul 2007

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 2:58 pm    Naslov: SCG Route Odgovoriti sa citatom

Što se tiče update za Srbiju izgleda će teško biti više! Bar je Tako Pera Garmin rekao....
Tako da možemo da očekujemo da će Adria Route preuzeti Srpsku verziju SCG Route.

Žalosno....Sad

Ovde pišite saznaja i Komentare....

Poslednji izmenio Doktor dana Čet Okt 30, 2014 2:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
smfilip
5 satelita

Pridružio: 23 Jun 2008

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 8:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

treba neko ko se razume da tuzi infoteam, jer su se obavezali na update...drugar je kupio kartu u aktuelnoj verziji,i nikad update dobiti nece... i sta on da radi sad?
Nazad na vrh
rikee
12 satelita

Pridružio: 26 Maj 2009

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 9:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

i ovde je na sceni globalizacija... kao i kod iGO sto nestaje TopMap ovde nestaje InfoTeam... doduse, oni su malo ozbiljniju lovu uzimali Very Happy
sto se tice platforme i samih uredjaja... Garmin i TomTom caruju i poneki Becker...
nuvi 2797 LMT
Start 60
Professional 50

dobri uredjaji da ste mirni dugi niz godina
Nazad na vrh
smfilip
5 satelita

PorukaPoslao: Pet Okt 31, 2014 8:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

dzabe garmin caruje kada ce postati beskoristan ako se sve svede na adria route,koja i u vecim gradovima nije odradjena kako treba...
Nazad na vrh
Doktor
Moderator

Pridružio: 09 Jul 2007

PorukaPoslao: Ned Nov 02, 2014 8:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Po nekom pravilu duzni su da obaveste javno da li ce biti apdejta ili ne. Glupo je prema ljudima koji su izdvojili novac da kupe legalnu kartu i sad nema apdejta godinu i vise....

Sto je najgore i dalje se prodaje zadnja verzija po regularnoj ceni!
dejanns3
10 satelita

Pridružio: 07 Jul 2010

PorukaPoslao: Pon Nov 03, 2014 4:57 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

smfilip ::
dzabe garmin caruje kada ce postati beskoristan ako se sve svede na adria route,koja i u vecim gradovima nije odradjena kako treba...

Kako se sve svede na Adria route? Zar nema vise City Navigatora? Koliko ja znam, ima ga i dalje. Dobro je odradjen, iste mape kao Navteq ( Here ) za Igo.
Po meni nije nikakva velika steta. Bar necu vise morati da se ubijam objasnjavajuci ljudima koju mapu kada da koriste.
Adriu ionako niko ozbiljan nije ni koristio. A ovi sto su kupovali, progledace nadam se konacno i snalazice se kao i svi mi, dajuci tako bar mali doprinos borbi protiv globalizacije. Mislim, nece krasti sa neta, nego " posudjivati " samo da probaju.
Zanimljiva je ta proba. Ja probam City navigator kada izadje, i bas kada budem zadovoljan, izadje nova verzija koju opet moram da probam, jelte. I tako mi i dan danas stoji 100 evrica spremnih za neku konacnu verziju mape Smile.
Nazad na vrh
smfilip
5 satelita

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 12:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

fale neke stvari i u toj karti...
a ne podrzavam bas sasvim tu pricu vezano za globalizaciju,makar sto se ovoga tice... svestan si nase ekonomije i koliko zaostajemo u tehnickim stvarima za ostatkom sveta,taj scg route je bio svetla tacka sto se tice pracenja koraka sa ostatkom sveta na ovom polju,i zbog tog razmisljanja vise ne postoji... slazem se ja da ne treba izdvajati stotine evra na neke stvari,ali isto tako nisam zalio ni jednog evra za scg route kartu,jer sam makar bio siguran u nju od prvog dana kada sam je kupio,2007. godine,sto ne mogu reci za karte koje se rade ko zna gde sa minimalnom preciznoscu za nase prostore za sve sto nisu tranzitni putevi...
Nazad na vrh
smfilip
5 satelita

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 12:18 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Doktor ::
Po nekom pravilu duzni su da obaveste javno da li ce biti apdejta ili ne. Glupo je prema ljudima koji su izdvojili novac da kupe legalnu kartu i sad nema apdejta godinu i vise....

Sto je najgore i dalje se prodaje zadnja verzija po regularnoj ceni!

sa ovim se slazem,upravo na tu foru su zeznuli drugara da kupi aktuelnu verziju,mislim da je ovo posao za neku inspekciju...
Nazad na vrh
ppecaxxx
10 satelita

Pridružio: 05 Jun 2009

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 8:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Najbolji savet za sve koji imaju Garmin, i zele novije mape je... prodajte nekom i kupite uredjaj sa iGO. Od Garmina leba nema, bar kod nas.
Nazad na vrh
smfilip
5 satelita

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 1:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

pa nije bas ni iGO ne znam ti kakvo resenje, prosao sam pola Srbije sa najnovijim HERE mapama za njega, i da nisam znao put na par mesta,ne bih se bas fino proveo-cak i sto se tice tranzitnih puteva nasao sam 2 izuzetno krupne greske...
Nazad na vrh
pule
bez GPS fix-a

Pridružio: 04 Dec 2009

PorukaPoslao: Pon Nov 10, 2014 8:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Velika steta i greota a zvucali su tako svetski i nadahnuto.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu