GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Prestigio 5500 ili Prestigio 5150

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Bokkie
GPS pocetnik

Pridružio: 19 Okt 2010

PorukaPoslao: Ned Okt 26, 2014 11:49 am    Naslov: Prestigio 5500 ili Prestigio 5150 Odgovoriti sa citatom

Cao svima,

Potreban mi je savet. Imam Prestigio Roadscout 4050 (4.3", 420x272, Windows CE 5.0), sluzio me je godinama i sada planiram da kupim drugi. Izbor je pao na jedan od sledeca dva modela:

- Prestigio Navigator GeoVision PGPS 5500 (5" ekran, 420x272)
- Prestigio Navigator Road Scout PGPS 5150 (vrlo slicna kao 4050 koju posedujem, samo je ekran 5", 420x272)

Cena za oba je identicna (i prilicno povoljna), a planiram da ubacim SD karticu sa iGo mapama, tako da mi je svejedno koji softver je trenutno na njima.
Pretpostavljam da je na obe navigacije Windows CE 6.0, tako da ce presuditi bolji hardver.

Uredjaj bih koristio iskljucivo kao navigaciju, multimedijalni i dodatni features su mi nebitni.

Sta vi mislite, koji je bolji izbor? Hvala na pomoci Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
vinci
5 satelita

Pridružio: 18 Okt 2013

PorukaPoslao: Ned Okt 26, 2014 2:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa dobre su obadve, a i slicne su po karakteristikama....Koja se god kupi, nece se omasiti........Ja bi na primer tipovao vise na ovu 5500, ali to je samo moje neko razmisljanje, nemora biti i vase…..Jes da je poprilicno i skuplja, oko (12.500 din. je i sa ukljucenim popustom, u tehnomaniji), inace je kako vidim oko 15.000 din. dok je ova druga oko 8500 din. i isto sa ukljucenim ovim nekim popustom....Sad, gde ste vi to nasli da su im cene identicne, neznam, mozda ima i tako negde da se nadje...........
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu