GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

becker 7916

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zmajcotajco
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Maj 2012

PorukaPoslao: Sub Maj 17, 2014 3:26 pm    Naslov: becker 7916 Odgovoriti sa citatom

Posto sam probao instalirati na ovaj model beckera 7916 Igo 8 moze li neko ukratko da mi objasni kako da startujem igo sa sd kartice? Video sam dosta objasnjenja i sa mio pocketom 4 i visual gps -om ali ne mogu da pokrenem igo.Mozda je greska skinutog igo 8 koji na android telefonu perfektno radi.Molim vas za objasnjenje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Maj 18, 2014 6:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

iGo za android i WinCE su dva različita pojma. Traži u googla iGO za Becker.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
zmajcotajco
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Maj 2012

PorukaPoslao: Pon Maj 19, 2014 9:28 pm    Naslov: becker 7916 Odgovoriti sa citatom

Moze li mi bar neko odgovoriti kako da mi Xp pozna ovu navigaciju a povezao sam je preko usb kabla { sa obe strane ima usb ulaz} i naravno nemam originalni kabl od ove navigacije?
Nazad na vrh
rikee
12 satelita

Pridružio: 26 Maj 2009

PorukaPoslao: Uto Maj 20, 2014 6:18 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

instaliraj activesync za xp, a windows mobile device center za novije operativne sisteme... sa cereg editor izmeni
hklm
shell
init50 na explorer.exe i imaces otklucanu navigaciju pa pokreci sta hoces
Nazad na vrh
Danijel
Moderator

Pridružio: 22 Feb 2007

PorukaPoslao: Sre Maj 28, 2014 1:05 pm    Naslov: Re: becker 7916 Odgovoriti sa citatom

zmajcotajco ::
Moze li mi bar neko odgovoriti kako da mi Xp pozna ovu navigaciju a povezao sam je preko usb kabla { sa obe strane ima usb ulaz} i naravno nemam originalni kabl od ove navigacije?

Vodi racuna - USB (tip A) koji se nalazi pored antene na uredjaju NIJE za povezivanje sa racunarom vec ima OTG funkciju - tj sluzi da na uredjaj zakacis USB fles (sa koga uredjaj moze vuci muziku).
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu