GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Izašao novi citi navigator europa 2012.30

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
dragica1
5 satelita

Pridružio: 28 Feb 2010

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:20 pm    Naslov: Izašao novi citi navigator europa 2012.30 Odgovoriti sa citatom

Skinio instalirao i radi savršeno ,pozdrav
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
vanjki
5 satelita

Pridružio: 23 Apr 2008

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 5:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kakva je Srbija u okviru Citya??
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Nov 03, 2011 9:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Malo idem OffTopic ali ... lokacija Sarajevo pita lokaciju Osijek kakve su mape Srbije a sve to u oči palo meni lokacija Kosovo i Metohija. ExYU skoro svi smo tu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
dejanlu
GPS pocetnik

Pridružio: 18 Avg 2009

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 9:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

da li neko moze da mi pomogne sta znaci unicode, msi instaler locked ,(City Navigator Europe NT Unicode 2012.30) (MapSource Locked)(Original with .msi installer), i koju mapu da izaberem da ubacim u moj nuvi 765
Nazad na vrh
kreculj
7 satelita

Pridružio: 12 Maj 2008

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 10:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Video sam kod drugara 2012.30 i mogu reci da sela imaju kucne brojeve, mada nekih novih puteva nema i ima jedan VELIKI problem kada trazite neka sela po Vojvodini, kada upisete zemlju SRBIJA i napisete naziv sela necete dobiti nista ali ako idete na opciju svi gradovi i upisete ulicu i broj i kada Vam da spisak videcete da postoji to "neko" selo ali pise napr. juzno banatski okrug, vojvodina, pa ime mesta, da li to znaci da su vec i vojvodinu otcepili od srbije ili mi to jos neznamo Smile
smfilip
5 satelita

Pridružio: 23 Jun 2008

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 1:00 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ako nista,mnogo bolje izgleda sve na ovoj mapi... ako ovi sa scg route nista ne urade znacajnije skoro,ja cu definitivno preci na ovu... mada me malo nervira sto u nekim gradovima pise npr "petra petrovica ULICA",pa zauzima pola ekrana zbog ovog ulica, i sto jos imaju umesto nasih slova one gluposti sh,ch i sl...
Nazad na vrh
dragica1
5 satelita

Pridružio: 28 Feb 2010

PorukaPoslao: Pon Nov 14, 2011 3:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja živim u Hrvatskoj i prije par dana sam probao ovaj citi navigator 2012.30 u okolici osijeka i druga sela i odlično radi nemam zamerki odmah sam isklučio adriaroutu 3.30 jer u njoj nema dosta naselja mesta a ulice i brojeve da ne govorim znači ovaj citi je super.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu