GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Izasla nova karta SCG Route 2.50

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
boba983
GPS pocetnik

Pridružio: 11 Okt 2011

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 6:27 pm    Naslov: Izasla nova karta SCG Route 2.50 Odgovoriti sa citatom

Na sluzbenom sajtu nikako ne mogu da preuzmem kartu pomocu serijskog broja uredjaja. Moze li neko preuzeti pa da okaci link?

Pozdrav.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mcdoc
3 satelita

Pridružio: 21 Nov 2007

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 3:28 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Navodno im nije radio server. Ja sam je skinuo pomocu SN uređaja, ali bolje da nisam.
Uz ovakve karte dobar uređaj gubi vrednost.
U sred Beograda me uvodi u kontra smer iz Pariske u Uzun Mirkovu! Sramota, sreca sto sam imao u mobilnom Igo8 koji naravno, zna raspored jednosmernih ulica.
Kasnije sam probao, vidim da i Adria Route 3.3 poštuje smer ulica. Zamalo da prodam uredjaj zbog lose karte.
Nazad na vrh
vlasta71
bez GPS fix-a

Pridružio: 20 Jul 2008

PorukaPoslao: Pon Okt 31, 2011 7:22 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sad ce i CNEurope biti puno bolja nego sto je SCGRoute , samo me zanima dali jos to neko kupuje tu kartu ,dal jos neko ima pare za bacanje..
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu