GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Nav N Go iGO v8.5.12.165600 (SR1 - Oct 26 2010 Becker)

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mhavran
12 satelita

Pridružio: 17 Apr 2009

PorukaPoslao: Ned Maj 20, 2012 10:36 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne u poseban folder, nego direktno u folder ''map'' isto kao i fbl !
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
serboxi
GPS pocetnik

Pridružio: 10 Maj 2009

PorukaPoslao: Pon Maj 21, 2012 8:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Imam becker ready 43 i posto sam utvrdio da mi je potrebna ova verzija softvera da bih mogao da ubacujem nove mape ubio sam se trazeci vazece linkove za ovaj softver. Bio bih veoma zahvalan da mi neko posalje ispravne linkove za download ovog softvera i po mogucstvu upotsvo za instaliranje i linkove sa najnovijim mapama srbije, hrvatske i bosne.
Nazad na vrh
serboxi
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Pon Maj 21, 2012 10:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mhavran hvala ti puno , sad cu da isprobam. Ako mozes da mi kazes samo koji sajt je najbolji za skidanje mapa i ostalih gps stvari. Pre sam skidao preko mobilepassion-a ali on nesto ne radi. Mislim da cu pronaci nesto preko gps underground-a. Hvala jos jednom. Ziv bio.
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Uto Maj 22, 2012 10:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Izvini na broju Privatnih poruka tek sad vidim da je sve prihvatio , kod mene je stalno izbacivao grešku a ja bio uporan i slao . Probaj na ''mobilism'' to je bivši PPCW***z ili digitaleliteboard .
Nazad na vrh
serboxi
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Uto Maj 22, 2012 3:24 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma nista, bila je neka greska na forumu i mene je zezalo. Hvala, pronasao sam sve sto mi treba. Samo bih te pitao jos za speedcam. Da li se zvucno upozorenje moze ukljuciti i kod simulacije rute ili samo kod standardne voznje se pali. Pitam zato sto sam probao na simulaciji i ne daje nikakvo zvucno upozorenje a ukljuceno je sve u podesavanjima.
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Uto Maj 22, 2012 5:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Neradi prilikom simulacije , ali u toku vožnje , kada navata satelite radi , provereno !!!!!
Nazad na vrh
Krky
3 satelita

Pridružio: 13 Apr 2012

PorukaPoslao: Pet Sep 21, 2012 10:17 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Jel ima neko da mi posalje ovo na pp ovaj software trazim svuda i ne mogu da nadjem sve su mrtvi linkovi

Hvala
Nazad na vrh
Saša-077
GPS pocetnik

Pridružio: 03 Okt 2011

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 6:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Takođe bih i ja bio veoma zahvalan ako neko i meni može da pošalje ovaj softver na pp. pozdrav Smile
Nazad na vrh
pnedic
6 satelita

Pridružio: 25 Jun 2010

PorukaPoslao: Pet Mar 08, 2013 2:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pre neki dan sam probao da update-ujem mape na Becker active 43 uredjaju, pomocu njegovog originalnog software-a sa cd-a. Ne samo da nije uspeo da to odradi vec je napravio cirkus u uredjaju. Originalni software ne radi. Kada sam pokusao da vratim nazad backup-ovani folder igo8 - opet ne radi. Cak nije mogao da ga vrati na staro mesto (rece not enogh memory).
Sada sam na uiredjaj posle mnogo muke uspeo da ubacim : iGO8, iGO Primo 2, iGo Amigo. Sve to radi ali onaj original ni makac:
kaze "not enogh memory. requested=85....., cache=0"

Nema sta nisam probao i nece da radi. Kada sam uspeo da "zaobidjem" poruku i nedostatku memorije (prebacivsi sve na memoriju uredjaja), dobijao sam poruku "global_cfg not found" iako ga ima.

Moze li mi neko objasniti o cemu se ovde radi ? jedino sto sam ukapirao je da ovaj uredjaj ima negde zakucanu startup putanju na "resident flash\iGo8\iGo8.exe". Cak ni u registrima nisam nasao ovaj podatak - ali tako je.

Bilo bi dobro kad bi uspeo da vratim originalni software, i da vise ne uzimam u ruke ovaj uredjaj !

Nisam uspeo da nadjem na netu neki download link.

Hvala
Nazad na vrh
dimce011
GPS pocetnik

Pridružio: 07 Jan 2015

PorukaPoslao: Čet Jan 08, 2015 11:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Drugari,

Ovo je dosta stari post i svi linkovi na krekovanu verziju v8.5.12.165600 su zastareli.

Da li neko može da postavi negde ponovo ili da mi je pošalje na PP?

Hvala unapred.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu