GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Novi iGO My Way 9.6.7.235654 za Android

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Novosti i testovi
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Dragojlo
3 satelita

Pridružio: 10 Mar 2011

PorukaPoslao: Sre Jul 25, 2012 11:05 pm    Naslov: Novi iGO My Way 9.6.7.235654 za Android Odgovoriti sa citatom

Novi iGO My Way 9.6.7.235654 za Android! Ukratko, to je iGO Primo na Androidu. Instalirao sam ga i sve radi besprekorno. Fantastican UI i brzina.

Poslednji izmenio Dragojlo dana Uto Avg 28, 2012 4:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
despot77
GPS pocetnik

Pridružio: 16 Feb 2011

PorukaPoslao: Čet Jul 26, 2012 11:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

može link na
despotm77 at gmail . com

Hvala
Nazad na vrh
crnirg
bez GPS fix-a

Pridružio: 22 Dec 2008

PorukaPoslao: Ned Jul 29, 2012 12:06 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I meni super radi na ZTE Skate !
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Jul 29, 2012 11:22 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vidim da je predviđen za visoke rezolucije, da li neko zna da li radi i na niskim, da znam da se ne mučim da ga skidam i instaliram.

Hvala.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
dejanns3
10 satelita

Pridružio: 07 Jul 2010

PorukaPoslao: Ned Jul 29, 2012 7:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ima nesto i za niske rezolucije, ali kazu da ne radi najbolje. I ovaj za visoke ima bagova. Mada radi korektno.
Nazad na vrh
dejanns3
10 satelita

PorukaPoslao: Uto Jul 31, 2012 12:54 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A dobri ljudi uradili i kompletan prevod na srpski.

https://rapidshare.com/files/3140140723/Lang_Serbian.zip
Nazad na vrh
dejanns3
10 satelita

PorukaPoslao: Uto Jul 31, 2012 12:59 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I ko ima problema sto ne moze da iskljuci prikaz svih onih semafora i bolnica i raznih gluposti, neka obrise sta mu ne treba iz foldera speedcam, dok se taj bag ne sredi.
Nazad na vrh
paradoxian
3 satelita

Pridružio: 01 Nov 2010

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 12:17 pm    Naslov: Bluetooth audio Odgovoriti sa citatom

moze li neko od kolega da mi kaze da li im glasovno navodjenje ovog IGO-a radi preko bluetooth-a? Meni na SGi9001 (na stock 2.3.5) hoce da pusti zvuk preko zicanih slusalica, ali nece da strimuje zvuk na bluetooth auto-radija, iako isti telefon i isti bluetooth uredjaj rade kad su u pitanju pozivi i strimovanje muzike. Isto tako, na zeninom Galaxy Y (stock 2.3.6), igo thin 1.6 savrseno strimuje glasovno navodjenje preko istog uredjaja (sony xplode).
Nazad na vrh
paradoxian
3 satelita

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 12:18 pm    Naslov: Bluetooth audio Odgovoriti sa citatom

moze li neko od kolega da mi kaze da li im glasovno navodjenje ovog IGO-a radi preko bluetooth-a? Meni na SGi9001 (na stock 2.3.5) hoce da pusti zvuk preko zicanih slusalica, ali nece da strimuje zvuk na bluetooth auto-radija, iako isti telefon i isti bluetooth uredjaj rade kad su u pitanju pozivi i strimovanje muzike. Isto tako, na zeninom Galaxy Y (stock 2.3.6), igo thin 1.6 savrseno strimuje glasovno navodjenje preko istog uredjaja (sony xplode).
Nazad na vrh
paradoxian
3 satelita

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 12:18 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nazad na vrh
Perke
3 satelita

Pridružio: 10 Avg 2010

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 12:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vozio sam se bio juce po prigradskim naseljima. Pa sam po malo pali IGO da vidim kako funcionise. Primetio sam:

- Da treba jako dugo da me uhvate sateliti (koristim S2)
- Neka crna tackica me prati sa strelicom
- I da nema tabli i skretanja za manja mesta, sela,... Ukljuceno mi je da pokazuje i raskrsnice i table sa mestima. U mobilnom mi je zadnja Kontrastova mapa.
Nazad na vrh
paradoxian
3 satelita

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 4:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pretpostavljam da je tackica o kojoj pricas zapravo vizuelizacija tvog tacnog polozaja, bez obzira na kartu, dok je strelica uvek vezana za ucrtani put na mapi. Na primer, parkiras se na ulici ispred kuce, poneses fon sa sobom, ikad se pomeris jedno 20 metara, vidis kako je strelica ostala na ulici, ali se tackica pomerila u skladu sa tvojim polozajem.

Meni na S plus takodje treba dosta vremena da uhvati satelite: mislim da i jedan i drugi uredjaj imaju malo slabije cipove, sa slabije optimizovanim drajverima - pogledaj malo po netu, dosta je pisano o tome. Jeftini galaxy Y moje zene, na primer, ima osetno bolje gps performanse. Ono sto mozes da ucinis (osim onog standardnog - biti stacionaran pod otvorenim nebom) jeste da drzis gps stalno ukljucen - dakle, gps radio, ne igo - nisam merio, ali mi se cini da kad drzim gps ukljucen, puno brze hvatam satelite kad pokrenem igo. Inace, potrosnja gps prijemnika, kad ga ni jedna aplikacija ne angazuje, zanemarljivo je mala - ja ga drzim ukljucenog po ceo dan i ne vidim da se baterija nesto brze trosi. Pozz
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 8:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koristite fastfix za brže pronalaženje satelita ima ga na android marketu.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Perke
3 satelita

Pridružio: 10 Avg 2010

PorukaPoslao: Ned Avg 26, 2012 9:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@paradoxian

hvala na objasnjenju i pojasnjenju.

@MarKaba

To na ovo mislis?

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Double.FasterFix&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5Eb3VibGUuRmFzdGVyRml4Il0.

Samo sto meni nije rutovan S2.
Nazad na vrh
kreculj
7 satelita

Pridružio: 12 Maj 2008

PorukaPoslao: Pon Avg 27, 2012 8:00 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Prilikom pokretanja ove verzije Prima na TelenorOneTouch (alcatel OT-990) ako je wi-fi ili 3g upaljen odmahizbaci a kada se ugase radi super.

U sys.txt je verovatno problem ali i kada se postavi network=1 i 0 isto se desava.

Da li postoji neki LIC fajl da se ovo resi ili...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Novosti i testovi Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu