GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

gps i nokia 5230

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PDA i SmartPhone GPS uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
sashko
bez GPS fix-a

Pridružio: 01 Mar 2010

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 1:36 am    Naslov: gps i nokia 5230 Odgovoriti sa citatom

treba mi neko ko se razume i ko je voljan pomoci kako da instaliram garmin sa mapama srbije i cg na nokia 5230 (memorijska 2 gb i citac kartica)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sashko
bez GPS fix-a

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 5:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Znaci brate NAJADNIJI FORUM STO SE TICE pomaganje pocetnicima

sva sreca pa sam naisao na drugih 5 foruma koji su mi objasnili u picinu dlaku sta gde i kako i imali volje i raziumevanja pomoci ............
na svako moje pitanje koje sam postavio niko nije imao odgovor
zato brate domindzenja i paz sto kad cu doci vamo :
Twisted Evil
Nazad na vrh
mlgagi
bez GPS fix-a

Pridružio: 30 Dec 2009

PorukaPoslao: Sre Jul 21, 2010 5:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

prvo malo pregledaj forum, sigurno je neko imao isti ili slican problem, znaci potrudi se, a ne samo da postavis pitanje i ocekujes gotov odgovor, a ne danas si postavio pitanje i odmah si digao nos jer niko nije znao ili hteo da ti odgovori, pozz i svako dobro
Nazad na vrh
sashko
bez GPS fix-a

PorukaPoslao: Sre Jul 21, 2010 11:16 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

rekao sam vec da je ovaj forum blagi uzas sto se pomoci tice (svako ima svoje misljenje) inace nema nista sa tom tematikom niti se niko nije trudio ili nije znao da odgovor,i nisam postavio danas pitanje a ceko sutra odgovor neego nedelju dana i vise,tako da predlazem i ostalima da pomoc potraze po drugim forumima gde je mnogo bolje : Cool
Nazad na vrh
Soko
bez GPS fix-a

Pridružio: 26 Dec 2007

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 2:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Postavio si pitanje 24.6 a 26.6 napisao ljutitu poruku zbog toga sto ti niko nije pomogao? To je manje od nedelju dana. To je 2 dana, maksimalno.

Na forumima se razmenjuju iskustva, to nije besplatna tehnicka podrska gde neko sedi, prima platu i duzan je da u najkracem roku odgovori na svaciji upit.

Zapitaj se koliko si ti pomogao drugima ovakvim ponasanjem.
Lepo si mogao da nakon one tvoje poruke napises da si dosao do resenja i objasnis kako. Mnogo jaci utisak bi ostavio. A ovako si se poneo kao deriste kome mama nece da kupi sladoled.
Nazad na vrh
kreculj
7 satelita

Pridružio: 12 Maj 2008

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 3:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

sashko ::
rekao sam vec da je ovaj forum blagi uzas sto se pomoci tice (svako ima svoje misljenje) inace nema nista sa tom tematikom niti se niko nije trudio ili nije znao da odgovor,i nisam postavio danas pitanje a ceko sutra odgovor neego nedelju dana i vise,tako da predlazem i ostalima da pomoc potraze po drugim forumima gde je mnogo bolje : Cool

Za tvoja pitanja i odgovore otidji do INFOTIMA, plati i vozi, da li se slazu ostali clanovi?

Za neljubazne nema mesta ovde...
sashko
bez GPS fix-a

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 4:44 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

alo brate mogu da ti samo kazem da neturas nos tamo gde ti nije mesto ili jednostavno ne seri dok voz stoji na peronu...
pod 1. pogledaj datum posta
pod 2. resio sam problem na drugim forumima i
pod 3 gomilu registrovanih korisnika sa ovog istog foruma su me kontaktirali private kome sam ja pomogao i uputio ih na druge forume...tako da sam ja ljubazan a ti idi peri sudove i nesviraj qu??u oko placanja kad i ti koristis pola stvari koje nisi nikom platio Smile
i mislim da je krajnje vreme da admin stavi ovo pod lock
Nazad na vrh
kreculj
7 satelita

Pridružio: 12 Maj 2008

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 10:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Forum sluzi za druzenje i zabavu, ne zelim da se raspravljam sa nekim, svaka tebi cast idi gde mislis da je bolje nama je ovde SUPER!!!

Izvinite ako sam nekog uvredio.

Hvala
Soko
bez GPS fix-a

Pridružio: 26 Dec 2007

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 11:55 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

O Boze! Kad vidim da recenica pocinje sa "brate" sve je jasnije.

Ajd idi na "fejs" gde i "swa" ostala deca.
Mani se napredne tehnike - prebacivanje mp3 Stoje, Seke, Cake, Rake..... ti je sasvim dovoljno da impresioniras devojcice. U GSP-u vec imaju instaliran GPS, sta ce ti na telefoncicu?
Nazad na vrh
sashko
bez GPS fix-a

PorukaPoslao: Pon Avg 23, 2010 12:32 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

HAhah o boze a kad ja vidim da ti je nick SOKO, ORAO LABUD, TIHI PRLE DRLE...ahahahaha kakaw lik,jos ne mogu da prestan da s e smejem kao i ostali...cuj ga .........SOKO ............ko sto napisah sve jasno...e zanimljivo ovako da glumite malu decu...ajde sada sledeci pajser ....radimo i nedeljom
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PDA i SmartPhone GPS uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu