GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

ViaMichelin X-950 i gasenje posle par minuta

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
arvin
GPS pocetnik

Pridružio: 23 Nov 2009

PorukaPoslao: Pon Nov 23, 2009 3:42 pm    Naslov: ViaMichelin X-950 i gasenje posle par minuta Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima, ne znam dali li je tema za ovu sobu ali nadam se da jeste..

imam navedeni uredjaj i na njemu Igo softwer.

Zadovoljan sam dosta ali ima nesto sto me zeza a ne znam da resim. Od mapa je samo Srbija i na srpskom, Tako sam ga uzeo polovnog.

Glas koji navodi, muski ili zenski, seca u govoru , kao ka ploca preskace,,samo kad navodi, kad radi,,u mestu kad stoji, kad nisam zadao cilj, radi normalno

i

uredjaj kad skinem sa kabla, sa punjaca i kad radi na baterije, gasi se ekran posle par minuta, mozda oko 5 minuta, bilo da navodi ili da stoji u mestu..kao da je ukljucen neki power safe ili slicno...a ne znam gde se gasi,,

ukljucio sam opciju Pozadinsko osvetljnje uvek ukljuceno i ono opet isto..

imate li ideju kako da resim.

Hvala
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu