GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Kolo, kolo, naokolo :)

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ppecaxxx
10 satelita

Pridružio: 05 Jun 2009

PorukaPoslao: Pet Jul 10, 2009 8:52 pm    Naslov: Kolo, kolo, naokolo :) Odgovoriti sa citatom

Nekad me GPS bas nasmeje...

Danas krenem po zadatoj ruti ali namerno skrenem da jos nesto obavim i zacuje se Nevena:

"Okrenite se gde je to moguce i vratite se nazad. Potom okrenite se gde je to moguce i vratite se nazad" Smile)))))))))))))

Mrzelo me da je poslusam pa da vidim dokle ce tako da me okrece Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
nele
5 satelita

Pridružio: 14 Jun 2007

PorukaPoslao: Uto Jul 14, 2009 10:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mozda to i nije tako blesavo kao sto izgleda.

Naime ako si skrenuo levo na raskrsnici, moguce da je posle prvog polukruznog zabranjeno skrenuti levo u ulicu kojom si isao pa treba da prodjes raskrsnicu i opet se polukruzno okrenes i skrenes desno da bi nastavio starom rutom.

Pozdrav,
nele
Nazad na vrh
ppecaxxx
10 satelita

PorukaPoslao: Čet Jul 23, 2009 10:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma ne, to je bilo u ulici kojom stalno idem, nista specijalno, ravna ulica, Vojislava Ilica i usao sam iz Zicke u nju, po ruti je trebalo da skrenem u Grcica Milenka ka Juznom Bulevaru ali ja reko ajde prvo nesto da obavim na Konjarniku...
I onda krene da me vrti "vrati se pa se vrati" Smile
Nazad na vrh
ppecaxxx
10 satelita

PorukaPoslao: Pet Mar 05, 2010 12:32 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo opet se veceras sit ismejah sa navodjenjem... iGO 8.3, v8.3.4.117940, poslednja karta Srbije.

Isao sam od Krsta do starog Merkatora, i kada sam dosao do pred kruzni tok kod Opstine NBGD, gospodjica kaze "prodjite kroz kruzni tok i izadjite na cetvrtom skretanju". Pogledam u ekran zacudjeno, otkud sad cetvrto skretanje.... A ono nacrtano da treba da napravim ceo krug i da, kao sto je i normalno, nastavim pravo ka starom Merkatoru. A jos je zadata bila opcija najkraceg puta za rutiranje.

Cutni su putevi zemaljski Very Happy
Nazad na vrh
nikcevicv
6 satelita

Pridružio: 22 Jun 2008

PorukaPoslao: Pet Mar 05, 2010 11:41 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ppecaxxx ::
Ma ne, to je bilo u ulici kojom stalno idem, nista specijalno, ravna ulica, Vojislava Ilica i usao sam iz Zicke u nju, po ruti je trebalo da skrenem u Grcica Milenka ka Juznom Bulevaru ali ja reko ajde prvo nesto da obavim na Konjarniku...
I onda krene da me vrti "vrati se pa se vrati" Smile

Ti u stvari voliš da te Nevena zove da se vratiš, zato nisi ni isključio "U-turns".
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu