GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

HARMAN BECKER

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vlaxxy
GPS pocetnik

Pridružio: 07 Jun 2007

PorukaPoslao: Čet Jun 07, 2007 8:32 pm    Naslov: HARMAN BECKER Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!!!

Ja sam nov na vasem forumu i drago mi je da postoji ovakav jedan forum.

Juce sam kontaktirao Becker-evu centralu u Karlsbad-u posto mi je trebao novi update mape za svoj Assist Pilot Highspeed ll i usput pitao kako napreduje digitalizacija istocne Evrope i Srbije.
I obradovase me da je planirano do septembra jedan a do kraja 2007 i kompletna istocna evropa.

Pozdrav!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ada
bez GPS fix-a

Pridružio: 11 Mar 2007

PorukaPoslao: Uto Sep 16, 2008 12:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

treba i meni za isti uredja ali neznam sta se desava. Kontaktirao sam predstavnika u sloveniji ali nema
Nazad na vrh
Chovac
GPS pocetnik

Pridružio: 15 Dec 2009

PorukaPoslao: Uto Dec 15, 2009 1:52 am    Naslov: Re: HARMAN BECKER Odgovoriti sa citatom

vlaxxy ::
Pozdrav svima!!!

Ja sam nov na vasem forumu i drago mi je da postoji ovakav jedan forum.

Juce sam kontaktirao Becker-evu centralu u Karlsbad-u posto mi je trebao novi update mape za svoj Assist Pilot Highspeed ll i usput pitao kako napreduje digitalizacija istocne Evrope i Srbije.
I obradovase me da je planirano do septembra jedan a do kraja 2007 i kompletna istocna evropa.

Pozdrav!

Cao! I ja sam ponosni korisnik Beckera APH2. Zanima me jel ko skonto gdje se mogu nabaviti mape za Beckera? I da li je doslo do vecih promjena u medjuvremenu?
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu