GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

problem sa speedcams.txt na igo 8 i resenje

Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
itchi
GPS pocetnik

Pridružio: 04 Maj 2012

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2012 7:02 pm    Naslov: Nema upozorenja Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima, pre nekoliko meseci sam instalirao iGo 8.4.2 na HTC desire (prva instalacija) i sve je radilo, ukljuchujuchi i speedcams (bg12 08 2010 fajl). Skoro sam deinstalirao .2 i instalirao 8.4.3, sve radi sem kamera, ne daje nikakvo upozorenje, kao da nema fajla. Obrishem sve iz speedcams, resetujem fon, ubacim fajl, resetujem fon, ukljuchim iGo, opet nema kamere iako pokazhe kratko loading pre uchitavanja sa skinom (plava linija). Vratim 8.4.2 stari fajl, (koji je radio) opet neche. Sada koristim 8,4,2 moto skin i opet ne radi, probao sam sa tri razlichita fajla (jedan je bgpnns.txt). Preorao sam opcije, sve je ukljucheno shto se tiche upozorenja. Da nije negde u nekom fajlu ili memoriji neshto ostalo shto ga sada baguje?

vech dugo se muchim da reshim ovaj problem ali mi ne uspeva. Svaka pomoch dobrodoshla Smile

edit: motonav je 2.4, koristim runnymede aio rom, tel je rootovan

itchi
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Maj 05, 2012 9:15 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Probaj za početak da obrišeš SAVE folder u iGO-u i kada pokreneš navigaciju ideš na nova podešavanja.

Javi da li je uspelo.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
itchi
GPS pocetnik

Pridružio: 04 Maj 2012

PorukaPoslao: Sub Maj 05, 2012 4:47 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

SAVE folder je prazan (bar tako kazhe Astro). Ipak chu ga obrisati (ako ima neki sakriveni fajl) pa probati ponovo. Mozhda je prazan jer koristim motonav 2.4 skin (nameshtao sam opcije)? Danas sam provalio da je problem mozda spud fajl jer je on kod mene 0 bajtova. Malo sam istrazhivao i vidim da ljudi pishu da iGo ne kreira sam taj fajl nego treba ja manuelno da ga kreiram (ali kako je onda radio prvi put?).

Uzeo sam dva fajla (beograd_12.08.2010.txt koji je najcheshchi speedcam fajl na netu i bgnspa.txt koji je isto to samo proshireno) medjutim txt->spud konvertor (1.7) kazhe da fajl nije tekstualni (probao chak i Unicode encoding ali fajlovi jesu txt) ili da mu fali neki kod ili hash na kraju fajla. Isto prijavljuje i za poiplaza kamere. Jedino je uspeo neki worldwidefixed tekstualni ali u njemu izgleda nema Beograda.

Jel bi vredelo da mi neko poshalje txt i spud pa da ga ja samo ubacim u svoj 8.4.2?

edit: napravio spud, problem je bio ";" i tekst posle njega u txt-u, obrisao to i uspeo sam da kreiram spud fajl, sutra chu testirati na Sajmu Very Happy

itchi
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu