GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

TOM TOM NAVCORE 8

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> TomTom GO, ONE, RIDER
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Ekolab
12 satelita

Pridružio: 27 Mar 2008

PorukaPoslao: Sre Okt 01, 2008 1:06 pm    Naslov: TOM TOM NAVCORE 8 Odgovoriti sa citatom

Da li je neko uspeo da instalira novi NAVCORE 8 na TOMTOM ONE, ili na neki drugi bas me zanima kakvi su utisci Smile
Toza
5 satelita

Pridružio: 12 Jun 2008

PorukaPoslao: Uto Nov 11, 2008 9:19 pm    Naslov: Re: TOM TOM NAVCORE 8 Odgovoriti sa citatom

Ekolab ::
Da li je neko uspeo da instalira novi NAVCORE 8 na TOMTOM ONE, ili na neki drugi bas me zanima kakvi su utisci Smile

Instalirao sam NAVCORE verziju 8.3 na TomTom GO 720 uredjaj. Preporuka pre svega podrsci SDHC karticama, dakle kartica koju imam od 8Gb bez problema radi. Do sad je video sam 4Gb.

Ostale su samo sminke, a najveca prednost je ukoliko imas verziju karata 8 i vise. IQ rute i Line guides su neke...

U svakom slucaju instaliraj, ali mislim da je za tvoj uredjaj poslednja verzija 7.900. Pokusaj na ovom linku da saznas o ovome...

http://www.yournav.com/content/n/415/NavCore-7-updates-for-TomTom-devices.html
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> TomTom GO, ONE, RIDER Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu