GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

IGO Primo - pomoc

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
KinG
GPS pocetnik

Pridružio: 30 Nov 2011

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2018 7:02 am    Naslov: IGO Primo - pomoc Odgovoriti sa citatom

Imam svoj GPS uređaj na kojem je instaliran IGO primo i radilo je sve ok. Od pre neki dan kada zelim da udjem u navigaciju pocne da ocitava i samo izbaci.
Da li neko moze da mi kaze sta to moze da bude ili gde mogu da skinem noviji IGO primo ili da mi posalje na PP link? Hvala unapred na pomoci.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Dec 17, 2018 1:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li je to baš iz čista mira ili si ti pre toga zamenio mape?
MOramo znati malo više detalja da bi ti pomogli
Koji je uređaj u pitanju .... Koji je Primo u njemu ... Šta si radio s njim pa je prestao da radi ... itd itd itd
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu