GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Prestigio Geovision 4500BTFM

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mladica
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Maj 2008

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2018 12:38 pm    Naslov: Prestigio Geovision 4500BTFM Odgovoriti sa citatom

Od prijatelja dobio ovu navigaciju na poklon.
U njoj se nalazi fabrički softver i stare mape.
Navigaciju nije moguće (besplatno) apdejtovati jer je istekao vremenski period kada je to bilo moguće.
Navigacija je dobro očuvana (kao nova) ali povremeno se javlja par problema:
1. Dosta vremena jpj treba da pronađe satelite. Tokom vožnje javlja da je izgubila signal kada trebam informaciju gde skrenuti itd...
2. Ako sam blizu državne granice (Srbija i BiH) bira putanju koja vodi preko BiH iako ima putanju kroz Srbiju itd.

Interesuje me:
1. Na SD karticu koji softver staviti iGO Primo 1.2 ili 2.0 ili nešto treće? Možda će navigacija bolje funkcionisati.
2. Koje mape ubaciti (interesuje me područje Balkana)?
3. Koliki kapacitet (min) SD kartice treba biti?

Hvala unapred na odgovorima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu