GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Sygic za android

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
balan
5 satelita

Pridružio: 07 Jan 2011

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 2:42 pm    Naslov: Sygic za android Odgovoriti sa citatom

Na Sony Xperia U sam instalirao Sygic 12.2.1 sa mapom srbije Navteq 2012.Q3 koja malo zaostaje za Contrastovom mapom ali zato su i sela pokrivena do nivoa kućnog broja. Sasvim lepo radi. Neke stvari su bolje a neke lošije nego kod iGO Prima, treba se navići. Sasvim pristojan program i sa NT 2012.Q3 mapama upotrebljiv i za Srbiju.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dragica1
4 satelita

Pridružio: 28 Feb 2010

PorukaPoslao: Uto Mar 19, 2013 3:00 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

to su super mape kake ima sygic aurora ovo je super kao i kod igo i uskoro izlazi najnovija mapa koja će biti sigurno još kompletnija
Nazad na vrh
balan
5 satelita

Pridružio: 07 Jan 2011

PorukaPoslao: Sub Apr 06, 2013 9:58 pm    Naslov: Sygic za android Odgovoriti sa citatom

Pored gore pomenutog Sygic-a ubacio sam i Navigon v4.8.0 sa mapama Navteq Q1.2013. kao i CoPilot Live Premium Europe v9.4.0.144 koji isto koristi Navteq mape (mislim da su Q4.2012.). Kod CoPilot-a mi se ne sviđa što mora da se preuzme ceo paket mapa. Da bi se imale mape, recimo, za put u Nemačku, mora se skinuti tri paketa mapa (balkan, istočna i centralna evropa) ili komplet evropa. Ne može kao kod ovih drugih da se pojedinačno biraju mape. Inače je software sasvim ok.
Nazad na vrh
amza1983
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Mar 2016

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 1:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da malo vratimo temu iz mrtvih Very Happy

Koristim ovu navigaciju već gotovo tri godine i imam samo reči hvale za nju.

Izuzetno precizna i tačna, mape vrlo kvalitetne i naravno opcija HUD koju često koristim

HUD je mnogo praktičnije za korišćenje jer je navigacija iznad istrument table pa je sva pažnja usmerena na kretanje vozila.

Nema skretanja pogleda već se mapa i navigacija eksportuju na šoferšajbnu i samim tim ne smeta pri vožnji

Nova opcija koja je dodata je Real navigation, a to je da u isto vreme kamera (telefona ili tableta) slika okolinu i na tom videu radi i kompletna navigacija.

Zaista slovaci su ovo napravili vrhunski svaka čast i topla preporuka za ovu navigaciju Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu