GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

GPS na telefonu

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Android TABLET PC i Smartphone
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
GokU
GPS pocetnik

Pridružio: 21 Avg 2016

PorukaPoslao: Ned Avg 21, 2016 7:27 pm    Naslov: GPS na telefonu Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima,

treba da kupim telefon, ali iskljucivo ce da sluzi za GPS navodjenje (ne interesuju me uredjaji koji sluze iskljucivo za GPS. Mora da bude telefon). Sta je vasa preporuka? U obzir dolazi varijanta 150 - 220 evra. Razmisljam o Samsungu A5 2015 ili Huawei P8 lite. Ako imate neku bolju ideju ili iskustvo vezano za isti, napisite u temi.

Unapred hvala

Napomena: molim sve za savet, bez svadje ili takmicenja sta je i ko je bolji. Da se ne ode previse u off topic (ovo sam napisao zbog loseg iskustva na pojedinim forumima nevezanim za GPS).
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
amza1983
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Mar 2016

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 10:23 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja sam bio skoro u istoj dilemi kao i ti i odlučio se za polovan (dobro očuvan) tablet Samsung Galaxy S2 7" veličine android 6.0 i plus mu na KP uzeo powerbank i sve radi besprekorno.

Mnogo je bolja varijanta da za tu namenu se uzme nešto polovno, a očuvano sa android sistemom nego kupovati novo za 200€

Mene je tablet koštao 70€ što je dosta jeftino, a navigacija radi besprekorno

I da ne zaboravim koristim Sygic navigaciju koja je po mom mišljenju i iskustvu izuzetna
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Android TABLET PC i Smartphone Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu