GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

IGO problem nazivi gradova

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
wumi
GPS pocetnik

Pridružio: 21 Mar 2012

PorukaPoslao: Sre Maj 31, 2017 11:04 am    Naslov: IGO problem nazivi gradova Odgovoriti sa citatom

Stavio sam nove mape q1 2017, kada kreiram rutu na primet trazenje grada ulice itd i postavim rutu na velikoj mapi a, i u toku voznje imena gradova se prikazu na ruskom jeziku i sa ruskim fontovima na primer Жабляк ima li neko slicno iskustvo i kako da resim problem.

Desavalo mi se ranije pre par godina da kad sam u srbiji odakle sam inace sve bude ok ali cim predjem granicu recimo u Crnu Goru ili Rumuniju sve nazive prebaci na ruki font a gps je idalje interfejs na Srpskom ali se nesecam kako sam to resio mislim da sam menja sve i svasta pa tako da nisam znao kako sam to ispravio a ako neko zna milim za pomoc.

Unapred Hvala.

Da dodam u pitanju je wince uredjaj skydrive
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ppecaxxx
10 satelita

Pridružio: 05 Jun 2009

PorukaPoslao: Sre Maj 31, 2017 9:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Probaj da stavis kao jezik "Hrvatski", a navodjenje na Srpskom.
Nazad na vrh
wumi
GPS pocetnik

Pridružio: 21 Mar 2012

PorukaPoslao: Čet Jun 01, 2017 4:09 am    Naslov: ok Odgovoriti sa citatom

Pa se javim, trenutno uredjaj nije kod mene otisao po selu sto bi rekli u zajam pa se javim za dan dva kad probam
Hvala
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu