GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Igo Navman

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
bolora1
GPS pocetnik

Pridružio: 03 Avg 2014

PorukaPoslao: Uto Apr 04, 2017 9:36 am    Naslov: Igo Navman Odgovoriti sa citatom

Zdravo svima! Volio bih kada bi mi jedna dobra dusa potanko objasnila kako da instaliram Igo Primo na moj zastarjeli Navman F460, kao i to gdje da nabavim nove karte za njega. Hvala unaprijed.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Apr 04, 2017 11:08 pm    Naslov: Re: Igo Navman Odgovoriti sa citatom

bolora1 ::
Zdravo svima! Volio bih kada bi mi jedna dobra dusa potanko objasnila kako da instaliram Igo Primo na moj zastarjeli Navman F460, kao i to gdje da nabavim nove karte za njega. Hvala unaprijed.

Ufff, nije lako ali nije ni komplikovano. Ne znam kolika iskustva imaš sa prepravkama GPS uređaja.
Za početak da li si spajao uređaj sa PC i da li ga PC vidi --- kako ga vidi?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
bolora1
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 12:07 am    Naslov: Re: Igo Navman Odgovoriti sa citatom

MarKaba ::
bolora1 ::

Ufff, nije lako ali nije ni komplikovano. Ne znam kolika iskustva imaš sa prepravkama GPS uređaja.
Za početak da li si spajao uređaj sa PC i da li ga PC vidi --- kako ga vidi?

Zdravo MarKaba! Izvini zbog kasnog odgovora i ujedno hvala sto se interesujes za moj problem. Dakle, kada prikljucim moj GPS na kompjuter, u files explorer vidim sledece:

- DumpFiles
- ExtraDumpFiles
- My Documents
- Navman
- Program files
- app_startup
- autorun
- cfpins.sig
- cfpins
- device.sig
- device
- install
- navman
- NVM0
- NVM1
- NVM3
- NVM5
- paths
- Pl_Log.bin
- Source
- upgrade

Sto se tice mog iskustva sa prepravkama GPS uredjaja, pa recimo da mogu da budem dobar ucenik. Smile
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 2:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li je ovaj autorun ... exe ili ini. Ako je ini otvori ga Notepadom i kopiraj sadržaj njegov ovde.
I Normalno, odradi print screen NAVMAN foldera i postavi snimak
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
bolora1
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 7:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

OK. Autorun nije .exe. Postavicu sto si trazio cim sakupim deset poruka na forumu, buduci da ispod deset poruka ne mogu da postavljam linkove za slike, ili ti mozda znas na koji nacin da ti dostavim. Hvala jos jednom. Pozdrav!
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

PorukaPoslao: Sub Apr 08, 2017 8:26 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ubaciš link bez početnog www ili http ili na privatne poruke ili Skajp ili viber
ako se ima volje ima se i rešenje.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu