GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

iGO PRIMO 2.0 problem

Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za napredne GPS korisnike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
MEGABYT
bez GPS fix-a

Pridružio: 12 Nov 2009

PorukaPoslao: Sub Jun 09, 2012 8:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Dragojlo, znam da je mala crna tackica moja trenutna GPS pozicija.
Ali mi nije jasno kako moze toliko da se udalji od puta (CAK I OD AUTO PUTA) pa da me pozicionira na sred neke livade Sad

evlad, tvoj savet da ubacim taj tekst u sys nije uspeo Sad

MarKaba, probao sam sa softverom iGO8 iGO 8.3.5.193799 ali nisam resio problem. Cak sam probao i sa starijim mapama misleci da je u pitanju poslednja Contrastova mapa (Serbia83_Contrast_2011.07_110812).

Da li je moguce da je GPS prijemnik "odlepio" ????
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
xeon
5 satelita

Pridružio: 12 Sep 2007

PorukaPoslao: Ned Jun 10, 2012 1:03 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

da moguce je da je gps prijemnik odlepio...sto nije prvi put kod toga uredjaja...dvojica mojih drugara je imalo taj slucaj, da ode prijemnik...nego sakupi ti neki dinar pa uzmi nesto sto je vec provereno...a sada to nije skupo vise...
Nazad na vrh
zdasic
bez GPS fix-a

Pridružio: 05 Mar 2011

PorukaPoslao: Ned Jul 01, 2012 5:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja sam imao isti problem sa Primo 2.0 - Zervdim verzija. Lošije i sporije mi je hvatao satelite pa je i to jedan od mogucih razloga voznje u paralelnoj ulici i cestog rotiranja mape.
Promenio sam verziju Primo 2.0 i sve je u redu.
Kazu da u sys.txt ne treba postavljati podatke o modemu jer primo 2.0 automatski detektuje. Ja sam ipak dodao liniju sa brzinom modema i portom.
Nazad na vrh
zdasic
bez GPS fix-a

Pridružio: 05 Mar 2011

PorukaPoslao: Ned Jul 01, 2012 5:51 pm    Naslov: Isti problem Odgovoriti sa citatom

Ja sam imao isti problem sa Primo 2.0 - Zervdim verzija. Lošije i sporije mi je hvatao satelite pa je i to jedan od mogucih razloga voznje u paralelnoj ulici i cestog rotiranja mape.
Promenio sam verziju Primo 2.0 i sve je u redu.
Kazu da u sys.txt ne treba postavljati podatke o modemu jer primo 2.0 automatski detektuje. Ja sam ipak dodao liniju sa brzinom modema i portom.
Nazad na vrh
goransd2002
3 satelita

Pridružio: 14 Mar 2012

PorukaPoslao: Uto Avg 09, 2016 5:41 pm    Naslov: igo primo Odgovoriti sa citatom

Imam problem ,
imam tel LG g3 instalirao sam IGO primo za njegovu rezoluciju navigacija radi dobro ali uvek kad iskljucim navigaciju i ponovo ukljucim vraca me na pocetna podesavanja navigacije ispocetka i uvek tao isto, stalno kad ukljucim navigacije trazi mi da ponovo stelujem jezik glas kartu itd , da li zna neko kako da resim ovaj problem.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
linaNBGD
GPS pocetnik

Pridružio: 19 Jan 2011

PorukaPoslao: Sre Apr 05, 2017 2:34 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Imam dve neke verzije Prima od pre par godina, koje su radile kako treba. Jedna je sa Mapchanger-om, jedna bez. Danima pokušavam da napravim najbolji mogući paket, sa najnovijim mapama (bilo samo Here, bilo kombinacija Here i Tom Tom), ali mi, koju god verziju programa da stavim, program pri restartu i pri gašenju javlja grešku, a Mapchanger više neće da radi (imam ga na ekranu, nudi mape tri različita proizvođača, ali neće da prebaci sa Here na Tom Tom). Imate li ideju šta može biti problem? Napominjem da je ranije na istom ovom uređaju, samo sa starim mapama, sve funkcionisalo kako treba. Mislite da mi je potreban neki noviji Primo?
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za napredne GPS korisnike Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu