GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navigacija Blueberry 2go567B problem

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Boky
GPS pocetnik

Pridružio: 05 Dec 2013

PorukaPoslao: Sub Nov 14, 2015 2:59 am    Naslov: Navigacija Blueberry 2go567B problem Odgovoriti sa citatom

Imam 3 problema sa ovom navigacijom od pre par dana. Do sad zadnje 2 godine je sve radilo kako treba, ali sad je pocela da zeza.

1. U sred voznje izadje iz navigacije i vrati na pocetni ekran sa svim onim ikonicama.
2. Izbaci gresku da je memorija puna i restartuje se. Proveravao sam i izbrisao sve iz foldera speedcams, posto sam negde procitao da to hoce da zeza.
3. Ono sto najvise iritira, svaki put kad je upalim, treba joj vise od 10 min da nadje satelite.

Softver je iGO 8.3.4.142975. Ako neko znao nesto o ovim greskama, pomagajte, kad je ne izbacih kroz prozor u pokretu, al nisam hteo, plastika se sporo razlaze Wink
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Nov 14, 2015 6:55 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

VOlim kad ljudi paze i čuvaju našu okolinu. Da vas je bar više.

Za početak zameni softver umesto iGO8 stavi Primo koji odgovara tvojoj navigaciji
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Boky
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 2:49 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mislim da i jeste Primo. Provericu sutra.
Nazad na vrh
ppecaxxx
10 satelita

Pridružio: 05 Jun 2009

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 8:02 am    Naslov: Re: Navigacija Blueberry 2go567B problem Odgovoriti sa citatom

Boky ::
Imam 3 problema sa ovom navigacijom od pre par dana. Do sad zadnje 2 godine je sve radilo kako treba, ali sad je pocela da zeza.

1. U sred voznje izadje iz navigacije i vrati na pocetni ekran sa svim onim ikonicama.
2. Izbaci gresku da je memorija puna i restartuje se. Proveravao sam i izbrisao sve iz foldera speedcams, posto sam negde procitao da to hoce da zeza.
3. Ono sto najvise iritira, svaki put kad je upalim, treba joj vise od 10 min da nadje satelite.

Softver je iGO 8.3.4.142975. Ako neko znao nesto o ovim greskama, pomagajte, kad je ne izbacih kroz prozor u pokretu, al nisam hteo, plastika se sporo razlaze Wink

===============

Lepo pise, software je iGO 8.3.4.142975, sto znaci da nije PRIMO.

Misljenja su razlicita, ali ja i dalje mislim da je iGO bolji, brze radi, a PRIMO je "sareniji". Ne gleda se u GPS, samo se zada putanja i onda slusa.

Ako je uredjaj u garanciji, a nisi nista cackao, vidi sa servisom (PIN, Novi Sad) da pogledaju sta je to zbog cega iskace iz programa. Fabricki mora da radi.

E sad, obnavljanje karata... Tu ces, kada budes siguran da uredjaj radi kako treba, ubaciti piratsku verziju iGO, i onda ces tek moci da skidas razbijene karte sa interneta. Ne idu te karte na legalnu verziju programa.

Sto se tice cekanja da se poveze na satelite, to isto reci u servisu, ali je osnovno pravilo da ne treba da se kreces kada ukljucis uredjaj dok ne nadje satelite. Sto vise vozis, on teze nalazi "odakle si posao".

Ima toga ovde objasnjeno po forumu, naci ces.
Nazad na vrh
Boky
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Ned Nov 15, 2015 7:20 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Uredjaj nije vise u garanciji. Videcu da mu ja udarim jedan reset pa ce se mozda resiti problem oko izlazenja iz navigacije tokom voznje. A ovo za satelite. Cekam u mestu sa upaljenim kolima ali on i dalje ne nalazi satelite. Tj zakaci se ona, ali posle duzeg vremena. Videcu sta se desava, samo da ugrabim malo vremena da ga resetujem.
Nazad na vrh
ppecaxxx
10 satelita

PorukaPoslao: Pon Nov 16, 2015 7:25 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

A onda ti je lako... Napisi gde si i javice ti se neko ko je blizu da pomogne. Ovo je forum za to Smile
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2015 2:45 am    Naslov: Re: Navigacija Blueberry 2go567B problem Odgovoriti sa citatom

ppecaxxx ::

Misljenja su razlicita, ali ja i dalje mislim da je iGO bolji, brze radi, a PRIMO je "sareniji". Ne gleda se u GPS, samo se zada putanja i onda slusa.

@ppecaxxx
ni jedan od iGO8 koje ja imam na kompu nisu do kraja prevedeni tako da mi iGO8 nije na srpskohrvatskom već na srpskoengleskom i mnogo je šareno breeee

Podigni na neki server tvoj igo (normalno bez SAVE foldera) pa podeli s nama ako je drugačiji
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
ppecaxxx
10 satelita

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2015 1:57 pm    Naslov: Re: Navigacija Blueberry 2go567B problem Odgovoriti sa citatom

MarKaba ::
ppecaxxx ::

@ppecaxxx
ni jedan od iGO8 koje ja imam na kompu nisu do kraja prevedeni tako da mi iGO8 nije na srpskohrvatskom već na srpskoengleskom i mnogo je šareno breeee

Podigni na neki server tvoj igo (normalno bez SAVE foldera) pa podeli s nama ako je drugačiji

MarKaba... Ja vec mnogo godina koristim samo iGO na GPS uredjajima u kolima, a putujem skoro svaki drugi dan... i preko granice.

Nekada zalutam po nekim sitnim ulicama na kraju, ali me "plavusa koja je putovala sa raznim ljudima po tom kraju"... na kraju dovede do cilja.

Ali, i to nema veze sa verzijom iGO... Primo... Ja koristim iGO, ali ti bi da probas na PC... Nije to isto.

Moj iGO na PC nije nikada isti kao u kolima, samo probam d vidim gde me vodi.
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2015 2:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ne ... ne ... nismo se razumeli.
Ne tražim ja iGO4PC već iGO8 koji ti imaš u kolima koji godinama koristiš po raznoraznim putevima sa .. ko je rekao da je Nevena plavuša, ona je crnka ... bre
ppecaxxx
10 satelita

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2015 3:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

MarKaba ::
Ne ... ne ... nismo se razumeli.
Ne tražim ja iGO4PC već iGO8 koji ti imaš u kolima koji godinama koristiš po raznoraznim putevima sa .. ko je rekao da je Nevena plavuša, ona je crnka ... bre

OK, poslacu negde na server.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu