GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

blueberry 2go 446 problem

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
barsa1010
GPS pocetnik

Pridružio: 29 Nov 2014

PorukaPoslao: Sre Dec 03, 2014 10:46 pm    Naslov: blueberry 2go 446 problem Odgovoriti sa citatom

pozz svima na forumu ...uređaj u principu ne radi..tačnije normalno se upali i pojavi se ikone na ekranu i tu nastaje problem...sam odabir bilo koje ikone je gotovo nemoguće odabrati......na dodatnoj kartici je igo stavljen ali nije odrađena putanja pa sam uređaj i ne podiže igo jer je i ovu ikonu gotovo nemoguće otvoriti i upisati sljed...imate li preporuke..
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
gigidel
9 satelita

Pridružio: 16 Sep 2008

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 12:19 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

lici kao da je zvekete touch, slucajno probaj da upalis navi bez micro sd kartice ali cisto sumnjam
Nazad na vrh
MarKaba
11 satelita

Pridružio: 23 Maj 2010
Lokacija: Južna periferija BGD - 320km od centra - opština Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 10:35 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

gigidel ::
lici kao da je zvekete touch, slucajno probaj da upalis navi bez micro sd kartice ali cisto sumnjam

A meni pa liči da se on zamrzne u tom trenutku kada izbaci ikonice. Isto mi se dešava na jednom čistokrvnom kinezu (ima ga u mojim postovima) kome je ubačen neodgovarajući rom.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
gigidel
9 satelita

Pridružio: 16 Sep 2008

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2014 2:48 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

bilo da je rom ili touch, ne gine mu PIN servis, znas i sam MarKaba Smile
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

Pridružio: 18 Okt 2013

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2014 10:37 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma takve zavrzlame najbolje ce da resi Limundo, niti se patis, niti guglas po netu, uzmes neku paru, a nekom mozda odgovara i takav GPS.......Ovo je neko moje vidjenje, a nemorate se slagati sa tim, sad kako god.....Pozzzzz
Nazad na vrh
vinci
5 satelita

Pridružio: 18 Okt 2013

PorukaPoslao: Sub Dec 06, 2014 1:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sad sam se prisetio, isti sam takav, tako reci problem poodavno imao na bb, samo mala gps, go 351……U pitanju je bila kalibracija, ali velike su bile muke dok sam dosao do opcije kako bi pokrenuo kalibraciju (teranje onog malog krstica po duspleju u krug)…Vec sam o tome cini mi se i pisao u nekom predhodnom postu…..Dakle, pokusaj, ako vec do sad nisi, da sa olovkicom za bockanje, a ako nemas originalnu, moze da posluzi i grafitna obicna olovka, da bockas po tim ikonicama, odnosno po celom displeju i oko ikonica, nebi li nasao tacku gde ce da otvori dalje bilo koju opciju…….Tako bi onda trebao nekako da otvoris i opciju setings, pa tu bi onda trebala biti i ova opcija za kalibraciju, sad tako je bilo kod ovog mog modela, sad neznam bas kako kod tog, mozda je kalibracija odmah na tom osnovnom meniju kao naprimer kod GO 430….Sad ima navodno i neki programcic kojim je moguce pokrenuti kalibraciju displeja, ali ja ga nisam koristio, niti ga imam, pa nemogu nista ni reci o tome vise, samo sam tako citao negde po forumima…..Ja mislim da bi ovo mogao biti jedan od problema na tom vasem GPS-u, sad mozda je jos nesto drugo u pitanju, ali bar pokusajte sa ovim, ako vec dosad niste……Evo toliko od mene ako bi bilo sta od pomoci……
Nazad na vrh
barsa1010
GPS pocetnik

Pridružio: 29 Nov 2014

PorukaPoslao: Ned Dec 14, 2014 1:51 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

hvala na sugestijama.probaću nesto...dosta se živaca izgubilo,hvala momci
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu