GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navon N670 problem

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
gigidel
9 satelita

Pridružio: 16 Sep 2008

PorukaPoslao: Sub Nov 29, 2014 2:37 am    Naslov: Navon N670 problem Odgovoriti sa citatom

Poz, naime problem je sledece prirode, kad se nakaci na komp izbacuje unknown device, usb not reco......., probao sa vise kablova, vise racunara isto se desava, a kad se upali sve normalno podigne taj njegov glavni meni, medjutim kad se klikne na navigation nista se ne desava, verovatno je problem do tog dzeka ili sta vec, jel ima neka sugestija da npr probam preko micro sd kartice da pokrenem igo ili da je otkljucam, poz
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
gigidel
9 satelita

Pridružio: 16 Sep 2008

PorukaPoslao: Sub Nov 29, 2014 11:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

resio sam na sledeci nacin tako sto sam prekopirao na micro sd karticu miopocket mini tako sto sam Create a "Mobilenavigator" folder in the root of the SD card, copy MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr and MortScript.exe to that folder, then rename MioAutoRun.exe to Mobilenavigator.exe and MioAutoRun.mscr to Mobilenavigator.mscr, zatim ubacio karticu u uredjaj i kliknuo na navigation i pojavilo se prozor za instalaciju miopocket-a, ja nisam instalirao, nego sam otisao na run utilites i pokrenuo commander i onda je bilo mnogo lakse, prebacio na resident flash igo8 folder i njega rename u Mobilenavigator, a igo8.exe u Mobilenavigator.exe i radi sve ok, tako da verovatno je problem do tog dzeka, mada puni sve OK!
poz drugari
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu