GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pomoć: Kucni brojevi

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Yohny
GPS pocetnik

Pridružio: 27 Avg 2014

PorukaPoslao: Sub Avg 30, 2014 7:47 pm    Naslov: Pomoć: Kucni brojevi Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima,

Imam pitanje vezi svoje navigacije koja radi sa software-om Igo primo 2.4, naime radim kao taksista i ulice znam ali imam problem sa pronalaskom odredjenih brojeva. E sad video sam kod kolege da su na njegovoj navigaciji prikazani brojevi na kucama/zgradam uz ulicu. Da li je moguce ovo namestisiti i kako, posto bi mi dosta pomoglo?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dejanns3
10 satelita

Pridružio: 07 Jul 2010

PorukaPoslao: Ned Avg 31, 2014 12:14 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovako na prvu, imas Here mapu, a kolega Contrast.
Nazad na vrh
Yohny
GPS pocetnik

Pridružio: 27 Avg 2014

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 5:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Sad sam proverio mapa koju imam je "Serbia_R3_Contrast_2012.07_120910".

Da li postoji neka opcija da se ukljuci vidljivost tih brojeva mozda?
Nazad na vrh
smfilip
5 satelita

Pridružio: 23 Jun 2008

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 7:19 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

stara ti je mapa,skini noviju
Nazad na vrh
balan
5 satelita

Pridružio: 07 Jan 2011

PorukaPoslao: Pon Sep 01, 2014 7:23 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

iGO Primo pokazuje kućne brojeve bez rute - u sredini, gore.
Da pokazuje kućne brojeve uvek potreban je neki skin, na primer GjAk_v2.2.
To važi za sve mape!
Najnovije mape su:
Contrast - Serbia_83_Contrast_2012.07_120910.fbl
Navteq, sada Here - Serbia_83_HERE_2014.Q1_140718.fbl i Serbia_83_HERE_2014.Q1_140718_(DA).fda
Po meni je Contrast bolji za veće gradove i rutiranje dok je za sela bolji Here pošto je na nivou kućnih brojeva.
vinci
5 satelita

Pridružio: 18 Okt 2013

PorukaPoslao: Pon Sep 08, 2014 1:43 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa kako je kolega @balan i naveo, ubacite neki skin, na primer GjAk_v2.2…….Ovaj skin je u zip-rar fajlu, i ubacuje se u primo u folder CONTENT u podfolder SKIN…..a aktivirate ga tako, da se udje u meni u Primu (ikonica sa ukrstenim kljucem i srafcigerom)….izlistati na stavku EKRAN….pa tad dobijete dve odvojene stavke….(Tema maske danju)…..i druga, (Tema maske nocu)……tu vam sad i na jednom i na drugom stoji opcija PODRAZUMEVANO….klik na prvu temu (dan), pa izabrati opciju skina GjAK----Day (dnevni prikaz)------vratiti se nazad, pa i na temi (noc) isto izabrati ovaj skin ali sada samo Gjak----Night (nocni prikaz), i onda se skroz vratiti na pocetak-prima, izaci iz, pa resetovati GPS, ili samo ugasiti i ponovo upaliti……Sad imate aktiviran ovaj skin, i kad podignete primo, i kliknete na prikaz karte, dobijete mnogo bogatiji prikaz, odnosno sa mnogo vise prikazanih obavestenja, i kad pokrenete simulaciju rute, ili konkretno rutirate u voznji, iznad samog natpisa ulice u kojoj se trenutno nalazite (u donjem delu displeja) ispisace vam se-menjati kucni brojevi i sa leve i sa desne strane, odnosno parni i neparni, vec kako idu…..A ako vam se nebi svideo ovakav prikaz, mozete se stalno vratiti na predhodno stanje, tako sto odradite sve ovo gore navedeno, samo tad izaberete ovu opciju (PODRAZUMEVANO), kako je i ranije stajalo, a ne skin Gjak, i reset, i sve vam je vraceno na predhodno stanje……..Evo toliko od mene ako sam uspeo sta i ja pomoci……
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu