GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Srpski meni - prevod za iGO 8

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Danijel
Moderator

Pridružio: 22 Feb 2007

PorukaPoslao: Pon Apr 21, 2008 12:20 am    Naslov: Srpski meni - prevod za iGO 8 Odgovoriti sa citatom

Srpski prevod menija za iGO 8

Ceo zip fajl bez raspakivanja prebacite u direktorijum "lang" koji se nalazi u direktorijumu "content"

Srpski prevod za iGO 8
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kutlas
GPS pocetnik

Pridružio: 27 Jun 2011

PorukaPoslao: Pon Avg 06, 2012 6:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

koristim iGO 8.4.3.17 Mariupol v.3.3.4 : U samom igo programu postoji mala greska, primeticete je ako za jezik programa izaberete> srpski.
Ako za pronalazenje odredjene tacke na karti koristite: meni/pronadji/Coord.GPS (format of the coordinates je DD MM SS.S), dakle, unose se geog. koordinate. Prilikom unosa SEVERNO ili JUZNO na tasteru dole levo ima da se izabere N/S, misli se na north/south. Greska je u samom prevodu na srpski jer pritiskom na gore pomenuti taster (N/S) bira se izmedju J >jug i S >sto bi trebalo da bude SEVER, ali nije nego je JUG (S je skraceno od SOUTH). Sitna greska u prevodu je dovela da je ova opcija, ako koristite srpski jezik neupotrebljiva. Moze li neko da ispravi ovu gresku?
Ako se prog. koristi na eng. jeziku pronalazenje tacke na karti pomocu koordinata radi.
btw. probao sam prevod na srpski iz ove teme, ali neradi. Org. file se nalazi u direktorijum "lang", ali nije u zip. formatu, nego .gro (Lang_Serbian.gro). Posto imam manje od 10 post-ova ovde nemogu da okacim link na kom sam uploadovao .gro file, ako je neko zainteresovan da ispravi ovu gresku neka se javi pa cu mu poslati na mail.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu