GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

citi navigator europe 2012.40 otkljucavanje - problem???

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
milanvuk1
bez GPS fix-a

Pridružio: 20 Feb 2010

PorukaPoslao: Ned Feb 26, 2012 11:48 am    Naslov: citi navigator europe 2012.40 otkljucavanje - problem??? Odgovoriti sa citatom

Imam Garmin Nuvi 1390 i do sada sam koristio mape i otljucavao, ali ova mapa mi zadaje bas probleme. Pokusavao sam bas svasta ali odgovor je uredjaja uvek isti: "cannot authenticate maps". Srbija i Adria rade normalno. Hvala Vam puno unapred.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dabome
GPS pocetnik

Pridružio: 11 Maj 2008

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 3:01 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ima neki programcic koji nakon ubacivanja otkljucane mape u uredjaj, startujes i pronadjes mu lokaciju mape na garminu i onda ga pustis da on drlja to jedno 2 sata.
Ne mogu da se setim sada kako se zove taj program, jako je mali. Kad se setim napisacu ti.
Nazad na vrh
dejanns3
10 satelita

Pridružio: 07 Jul 2010

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 6:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tu mapu na netu mozes da nadjes u dva oblika. Prvi je IMG unlocked fajl koji skines, stavis u uredjaj i mora da radi. Medjutim, tada ne mozes da pravis mapu kakvu hoces. Ne mozes npr. da izbacis Srbiju iz te mape i da ubacis mapu Srbije iz SCG route ili Adria route. Da bi to mogao, treba da skines mapu u Mapsource obliku. Ona se otkljuca veoma lako. Do pre oko godinu dana to je bilo malo komplikovanije, trebala je konverzija mapa. Sada otkljucavanje traje minut - dva. Dobijes mape otkljucane za sve uredjaje, i mozes da ih pravis kako god hoces. Program se zove Garmin unlocker i radi tako sto ga ubacis u folder na kompu gde su ti mape i pokrenes ga. Destinacija foldera sa mapama na kompu zavisi koji os imas ( XP, Vista, 7 ).
Nazad na vrh
micija
3 satelita

Pridružio: 28 Sep 2009

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 6:54 pm    Naslov: Re: citi navigator europe 2012.40 otkljucavanje - problem??? Odgovoriti sa citatom

milanvuk1 ::
Imam Garmin Nuvi 1390 i do sada sam koristio mape i otljucavao, ali ova mapa mi zadaje bas probleme. Pokusavao sam bas svasta ali odgovor je uredjaja uvek isti: "cannot authenticate maps". Srbija i Adria rade normalno. Hvala Vam puno unapred.

http://cafe.mobil.hr/threads/60969-Tutorial-Garmin-Mobile-XT-5.00.60-(50)-Mapsource-i-karte-instalacija

ovdje malo pročačkaš i nači ćeš rešenje. meni ta karta pravi problem i kad je otključam izbaci mi kad startujem nuvi
"ne mogu da provjerim autentičnost karti"
Nazad na vrh
milanvuk1
bez GPS fix-a

Pridružio: 20 Feb 2010

PorukaPoslao: Pon Feb 27, 2012 9:40 pm    Naslov: Hvala na pomoci Odgovoriti sa citatom

Hvala Vam svima na pomoci. Uspeo sam i sve radi kako treba.
Nazad na vrh
dejanlu
GPS pocetnik

Pridružio: 18 Avg 2009

PorukaPoslao: Sub Mar 17, 2012 7:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

imam isti problem mozel objasniti kako si rijesio problem . hvala unaprijed
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu