GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

TCPMP ubacivanje programa....

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> www.gps-srbija.com
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
djordje 26
3 satelita

Pridružio: 19 Apr 2011

PorukaPoslao: Sre Dec 28, 2011 9:57 pm    Naslov: TCPMP ubacivanje programa.... Odgovoriti sa citatom

Pozdrav za sve korisnike ,da li zna neko broj telefona nekog servisa ili momka koji bi mogao da mi ubaci u Blueberry 2GO600b ovaj program za gledanje filmova da ne secka i da imam title ,a imam u njemu windows CE v5.00 .. Naravno platicu ..

Hvala unapred
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mhavran
12 satelita

Pridružio: 17 Apr 2009

PorukaPoslao: Čet Dec 29, 2011 5:10 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pošto si postavio pitanja na dva mesta na jedno sam Ti odgovrio da ideš u GPS-CENTAR da to srede. A ako hoćeš da to središ sam možeš da uradiš na sledeći način: Iz miopcketa izvučeš mediaplayer(TCPMP) imaš dosta linkova ka miopocketu na forumu . On sigurno (provereno) pušta titlove. Staviš ga umesto Tvog postojećeg playera na navigaciji. To što secka je problem skoro na svim navigacijam , moraš da smanjiš rezoluciju, pomoću nekog programa , napr FormatFactory . imaš tamo opcije pa izabereš neku manju rezoluciju (480x272) ili LOW imaš tamo mnogo opcija a a ima i opcija usput dok konvertuje(istovremeno) da odmah zalepi titl pa Ti ni netreba drugi player koji pušta titlove . neznam u kojoj rezoluciji puštaš dvix , ali sa većom rezolucijom seckaće preko svakog playera. Nije to PC. Imaš opcije pa uradi po želji .....
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> www.gps-srbija.com Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu