GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Greske i nove ulice u selu Futog

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TrnaFu
GPS pocetnik

Pridružio: 22 Sep 2011

PorukaPoslao: Čet Sep 22, 2011 1:22 am    Naslov: Greske i nove ulice u selu Futog Odgovoriti sa citatom

kao prvo u ulici Carice Milice Igo pokazuje da je najvisi kucni broj 87, a sa parne starane ima brojeva do 152, a sa neparne do 167.

a imamo i 5 novih ulica koje su uvrsćene u novu mapu ali bez naziva. hteo bih da vam dam nazive tih ulica pa da ih uvrstite u sledecu mapu . ulice se ukrstaju sa ulicom atar 19, i zovu se : dr milana kostića , dušana šijačkog, stavana šijačkog, žarka aleksića i pop janka. naravno nazivi idu od dole ka gore kad se gleda mapa.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
elzner
9 satelita

Pridružio: 27 Apr 2010

PorukaPoslao: Čet Sep 22, 2011 9:12 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nisam siguran da se ovde prijavljene greske prosledjuju proizvodjacu tako da je moj predlog da se registrujes na http://topmap.com/index.php?q=en/terkepszerkeszto&&l=sr (mozes i na srpskom jeziku) i da tamo prijavis greske.

Pozdrav
Nazad na vrh
Zoxy
4 satelita

Pridružio: 18 Nov 2010

PorukaPoslao: Sub Sep 24, 2011 11:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li se greške za mapu Serbia_83_Contrast_2011.07_110812.fbl prijavljuju na sajtu http://topmap.com/index.php?q=en/terkepszerkeszto&&l=sr Question
Nazad na vrh
elzner
9 satelita

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 1:21 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Za razliku od http://www.planplus.rs/ gde sam prijavljivao promene na mapi i nikad nista nije promenjeno na http://topmap.com/index.php?q=en/terkepszerkeszto&page=map sve sto sam prijavio je promenjeno izlaskom novijih verzija.

Inace TopMap je distributer Contrast mapa.

Pozdrav
Nazad na vrh
Zoxy
4 satelita

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 8:42 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala! Da počnem i ja da prijavljujem, pa će valjda nešto biti i od Contrasta Wink Nego, jel može na srpskom ili mi se samo čini Question
Nazad na vrh
elzner
9 satelita

PorukaPoslao: Ned Sep 25, 2011 9:27 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da moze na srpskom.

Ono sto mi se posebno svidja sto uvek znas kakav stastus ima tvoja ispravka tj. ako je plave boje treba da se ispravi, crna boja znaci da ce greska kod sledece verzije biti ispravljena a zelena je valjda kada im nije jasna ispravka.

Pozdrav
Nazad na vrh
BrackoNe
3 satelita

Pridružio: 21 Avg 2009

PorukaPoslao: Pon Sep 26, 2011 4:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Redovno koristim za sve probleme na kartama, i redovno se popravljaju greške. Jedna od OGROMNIH grešaka je bila ostružnička petlja na ZG autoputu. Posle nekoliko razmenjenih poruka, ispravljena je greška.

Nije moglo da se rutira ispravno, jer su smerovi kretanja bili obrnuti od stvarnog stanja.
Nazad na vrh
Zoxy
4 satelita

PorukaPoslao: Pon Sep 26, 2011 7:46 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala na informacijama. Poslao sam sinoć dve ispravke pa ću da vidim kakav im je status. Nervira me samo što im se jako sporo otvara sajt (treba mu 1-2 min).
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu