GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Serbia_83_Contrast_2011.03.ftr - "mape" za kamione

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
dejankiss
4 satelita

Pridružio: 12 Jul 2011

PorukaPoslao: Čet Avg 18, 2011 6:06 pm    Naslov: Serbia_83_Contrast_2011.03.ftr - "mape" za kamione Odgovoriti sa citatom

NEMA!!!
Pitajte vi njih, posto meni nesto krci telefon - jesu li oni crnogorska firma ili firma iz Srbije???
Montenegro_83_Contrast_2011.03_110428.ftr - ima, da ne poveruje covek.

Kad hocu da krenem na put kamionom iz Srbije navigacija mi izbaci poruku - VI STE U ZONI SUMRAKA, PRIKLJUCITE SE RAZVIJENOM SVETU. Smile

Znaci ako krenem iz Bgd preko Beca za Pariz, kamion cu natovariti na avion ili voz do Beca, a od Beca ce me voditi navigacija? Hm??? Zanimljivo.
-----------------------
Moze li ovde jos jedno pitanje?

A sta je sa .FDA fajlom za Srbiju, opet zona sumraka?

Kao sto neke rece na forumu - dok je interneta i "razmene" mapa Contrast-u se ne isplati da bude suvise azuran. To je zamena teza.
CONTRAST PRODAJE svoje mape PROIZVODJACIMA PDA\PNA uredjaja a NE KRAJNJIM KORISNICIMA. Da svi oni zavise od nas ovde, ne bi postojalo ni struje a ne uredjaja za navigaciju. Kroz Srbiju godisnje prodje vise vozila nego sto mi imamo stanovnika i svima njima to nece da skodi, a usput i nama dobro dodje.

Nego kad ste se vec lepo ponudili, dajte vi njih malo ono - na sve cet'r da ne mogu da isprave vrat.
'Oce 'leba bez motike, heee... moreee...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BrackoNe
3 satelita

Pridružio: 21 Avg 2009

PorukaPoslao: Uto Avg 30, 2011 9:42 am    Naslov: Re: Serbia_83_Contrast_2011.03.ftr - "mape" za kam Odgovoriti sa citatom

Samo da te obradujem, da ftr-ova neće biti ni u najnovijem izdanju karti Srbije. Smile
Nazad na vrh
dejankiss
4 satelita

Pridružio: 12 Jul 2011

PorukaPoslao: Sre Avg 31, 2011 8:38 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E sad mi je lakse.
"Skeledzijo, skeledzijo prevezi me preko..." Idea
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu