GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Samsung Omnia I8000 i iGO8

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PDA i SmartPhone GPS uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Rakun
GPS pocetnik

Pridružio: 24 Jun 2010

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 11:29 pm    Naslov: Samsung Omnia I8000 i iGO8 Odgovoriti sa citatom

ako neko moze da mi pomogne u vezi ovoga

nedavno sam kupio Samsung Omnia 2 telefon
instalirao Garmin XT 5, koji radi normalno
ali
posto sam vidio kod prijatelja (autoGPS) vise mi se svidja iGO8
koji sam instalirao,poslije malo podesavanja COM port-a prepoznao mi je GPS prijemnik
instalirao sam posljednje mape za iGO (prepoznao je GPS prijemnik koji sam ybog Garmin-a postavio na COM:7)
i kada sam htio da ga testiram primjetio da prepoznaje samo 10-tak ulica u gradu (i to lose)
ostali dio grada je prazan
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
rikee
12 satelita

Pridružio: 26 Maj 2009

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 6:11 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ne znam sta je pitanje Very Happy , ali mnoge vece zemlje nisu 100% pokrivene sa mapama, a krenule su mnogo ranije to da rade... bice vremena i za Crnu Goru Very Happy
Nazad na vrh
Rakun
GPS pocetnik

Pridružio: 24 Jun 2010

PorukaPoslao: Sub Jul 03, 2010 4:13 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

rikee ::
ne znam sta je pitanje Very Happy , ali mnoge vece zemlje nisu 100% pokrivene sa mapama, a krenule su mnogo ranije to da rade... bice vremena i za Crnu Goru Very Happy

ovo ne da nije 100% nego nije ni 0.2%
I to gledajuci samo Podgoricu. Kada bi mu zadao da mi izracuna rutu do Niksica glasovna navigacija bi reagovala "Go straight and pray"
Nazad na vrh
ppecaxxx
10 satelita

Pridružio: 05 Jun 2009

PorukaPoslao: Sub Jul 03, 2010 9:50 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Nesto ti tu nisi podesio kako treba, ili si stavio lose mape (TA?). Stavi Contrast mape, u njima po Podgorici i Niksicu ulica koliko hoces.

Ali taman sam hteo da napisem nesto veceras, i ova tema mi se sama preporucila kao uvod.

Pre par dana sam obrisao Garmin ali, obziromda sam uzeo vecu karticu za svoj GPS i resio da vratim Garmin, da eto probam opet malo kako to izgleda. I malopre sam se vracao sa Ade, dao mu da napravi rutu od restorana Jezero do Crvenog Krsta.
Cim sam krenuo, posle 300-400 metara je hteo da me baci u jezero. Kod pesackog prelaza na celu jezera mi je rekao da skrenem desno pa levo, tj. da me uvede na pesacku stazu. Potom me je na Mostarskoj petlji vodio da idem na Kneza Milosa umesto da idem autoputem ka Autokomandi sto je i kraci i brzi put. Onda me je na Autokomandi vodio ka Slaviji umesto ka Juznom Bulevaru...
I najzad sam shvatio zasto vlasnici Garmin uredjaja toliko vole Garmin. Pa oni jadni i ne znaju za bolje. Zakucani su na tom sistemu i zbogom. A skupo su ga platili da bi mogli da se prebace na nesto drugo. Zato, zbogom Garmin, ne zauzimas mi vise mesto na kartici.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PDA i SmartPhone GPS uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu