GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Volgina 22 BG

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin - greske na karti SCG Route
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mikiilic
bez GPS fix-a

Pridružio: 02 Feb 2008

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2010 12:13 am    Naslov: Volgina 22 BG Odgovoriti sa citatom

Ovo, sto se meni desilo, ne znam gde da svrstam. Naime, sa Severnog Bulevara trazio sam gde je broj 22 Volgine ulice. Kada sam mu zadao "idi" potpuno je poludeo. Od ulaza u groblje do volgine 22 dobio sam rutu od 74 KM !!!!!. Posle sam probao i iz drugih delova grada i bilo je isto. Proveri sam kod prijatelja sa drugim uredjajima i kod njih isti problem. Da napomenem da se dogadja i sa scg2.1 i 2.2. Probajte pa javite,.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
nikcevicv
6 satelita

Pridružio: 22 Jun 2008

PorukaPoslao: Sre Mar 03, 2010 2:13 pm    Naslov: Re: Volgina 22 BG Odgovoriti sa citatom

mikiilic ::
Ovo, sto se meni desilo, ne znam gde da svrstam. Naime, sa Severnog Bulevara trazio sam gde je broj 22 Volgine ulice. Kada sam mu zadao "idi" potpuno je poludeo. Od ulaza u groblje do volgine 22 dobio sam rutu od 74 KM !!!!!. Posle sam probao i iz drugih delova grada i bilo je isto. Proveri sam kod prijatelja sa drugim uredjajima i kod njih isti problem. Da napomenem da se dogadja i sa scg2.1 i 2.2. Probajte pa javite,.

Vrlo interesantno!

Postoje dve Volgine 22, jedna je u Kaludjerici i ona nije problem.

Problem postoji sa Volginom 22 kojom se stiže na vrh Zvezdare do Belog Bagrema, a posle Instituta, tj. posle okretnice, i to ne samo broj 22 nego i 24.

Problem je vidljiv i iz MapSource-a, i manifestuje se tako što do te destinacije sa ma kog mesta sa kog sam pokušao - ruta izgleda "avionski" tj. čista prava linija.

Jedino kad sa polaznom tačkom pridjem baš blizu, npr. do ugla Volgine i Astronomske, e onda ume to malo parče da gurne po ulici.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Garmin - greske na karti SCG Route Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu