GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

greške igo 8.3 opština st.pazova

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
mhavran
12 satelita

Pridružio: 17 Apr 2009

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2009 10:09 am    Naslov: greške igo 8.3 opština st.pazova Odgovoriti sa citatom

Stara pazova ima dve ulice koje nose naziv Sladkovičeva, jedna od njih je Šturova. Nije Jana Bora, nego Jana Bota, selo Golubici ulica Varadinska se zove Maradička, a Putinačka se iz pravca Stare Pazova do centra zove Pazovačka od centra je Putinačka.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mirabo
GPS pocetnik

Pridružio: 11 Jun 2009

PorukaPoslao: Čet Jun 11, 2009 9:21 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo linka za mesto na kojem se mogu unositi sve korekcije mapa. Sve uocene nepravilnosti se mogu opisati i u sledecoj verziji mape ce one verovatno biti ispravljene. Nekoliko nepravilnosti koje sam ja prijavio na ovom sajtu su vec u sledecoj verziji mape Srbije bile ispravljene.

http://www.topmap.com/index.php?q=en&
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Pet Sep 04, 2009 8:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Može i direktno na http://www.planplus.rs/ pa desni klik na mapu i prijaviti, promenu. Ja sam ubacivao imena ulica koja nisu bila upisana a ulice su bile ucrtane na karti, pošto poznajem celu opštinu i sva sela u detalje a imam i plan koji koristim na poslu, pa videću da li će u sledećoj verziji biti ispravke.
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Uto Sep 15, 2009 8:47 am    Naslov: Re: greške igo 8.3 opština st.pazova Odgovoriti sa citatom

mhavran ::
Stara pazova ima dve ulice koje nose naziv Sladkovičeva, jedna od njih je Šturova. Nije Jana Bora, nego Jana Bota, selo Golubici ulica Varadinska se zove Maradička, a Putinačka se iz pravca Stare Pazova do centra zove Pazovačka od centra je Putinačka.

Svaka čast u verziji Serbia83Contrast_2009.06_090730 ove greške ispravljene i još ponešto Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> iGO / MioMap - greske na karti SCG Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu